14 02 2014Zachęcam do głosowania na mnie :)

Jeśli mają Państwo ochotę - zachęcam do głosowania na mnie w konkursie "Kobieta z charakterem" organizowanym przez "Przyjaciółkę", z informacji w dwutygodniku wynika, że można wygrać nagrody :)

Jak głosować?

Trzeba wysłać smsa o treści kobieta.8 na numer 73012.

A koszt to 3 PLN + VAT

Zachęcam :)

Numery innych Kobiet można znaleźć w rzeczonej "Przyjaciółce" :)

 

12 02 2014Nagroda "Kobieta z charkaterem"

Dostałam dziś maila mniej więcej takiej treści:

Miło mi poinformować, że czytelniczki dwutygodnika "Przyjaciółka"  nominowały Panią do tytułu  „Kobieta z Charakterem 2013”.

"Kobieta z Charakterem" to  plebiscyt czytelniczy, którego pierwsza edycja odbyła się w 2011 roku. Został powołany do życia przez kobiety, nasze czytelniczki i dla kobiet –aktywnych w życiu społecznym, kulturalnym, politycznym, w biznesie. Odważnych, pełnych hartu ducha, wpływających na naszą rzeczywistość, sposób myślenia innych. Laureatkami plebiscytu w poprzednich latach były Anna Dymna i Dorota Wellman.

W roku 2013 po raz kolejny mieliśmy przyjemność zaprezentować na naszych łamach 10 wspaniałych kobiet. Wśród nich znalazły się Panie: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Ewa Wachowicz, Iwona Guzowska, Katarzyna Grochola, Olga Morawska, Mirosława Kątna, Paulina Młynarska, Dorota Soszyńska, Ewa Błaszczyk, Urszula Dudziak. Spośród nominacji prezentowanych w pierwszym styczniowym numerze „Przyjaciółki” czytelniczki naszego dwutygodnika wybiorą laureatkę, której 25 marca wręczymy prestiżową statuetkę Kobieta z Charakterem 2012.

Po otrzymaniu tej wiadomości unoszę się lekko nad ziemią :) Miło mi bardzo znaleźć się w TAKIM towarzystwie.

Gdy tylko dowiem się w jaki sposób można głosować to napiszę...

A dziś... no miło mi, oj miło :)