31 12 2013Dobrego Roku, ale najpierw...

Dobrego Roku! ale wcześniej dobrego nastroju na te ostatnie godziny starego... w Nowy może warto wejść z... proszę posłuchać tutaj

Warto wytrwać do końca. Szczególnie lubię od 4:19 :)

fot. Anna Bedyńska

 

Good morning!

29 12 2013taniec w deszczu

Dwa dni temu podczas przyjacielskiego spotkania okołoświątecznego, koleżanka zacytowała zdanie "Life isn't about waiting for the storm to pass...It's about learning to dance in the rain"... aż przeszły mnie dreszcze... I trochę trzymają do dziś.

Wydaje mi się, a może nawet jestem pewna, że już od kilku miesięcy nie czekam aż burza przejdzie, nie walczę z nią, ze światem, ze sobą, ze swoimi słabościami, nie wściekam się na porażki (których wiele)... nauczyłam się już tańczyć w deszczu. Ba! nawet w deszczu widzę słońce. To mój czas, wreszcie i po wielu latach - czekania, jest mój czas. Na nic nie czekam, cieszę się tym co jest. Życiem!

24 12 2013zdrowych i spokojnych

Plan był taki... siadam rano i piszę, piszę, piszę... potem robię zdjęcia, a następnie publikuję długaśne życzenia, fajne foty, a wyszło?

No jakoś nie wyszło :)

Zatem - Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

A fota... no cóż :)

11 12 2013Wywiad ze mną na offsport.pl

Zapraszam do lektury :)

Dziś wywiad ze mną o Memoriale, poczytać można tutaj

07 12 2013Mój felieton w magazynie "Mamy i mini mini+"

Tak wiem, wiem, wiem doskonale mało piszę ostatnio na swoim blogu, prawie wcale nie piszę... Obiecuję poprawę, nie wiem tylko kiedy rzeczona nastąpi.

Póki co - zapraszam do czytania moich felietonów w nowym internetowym magazynie dla rodziców "Mamy i minimini +". Magazyn dostępny jest na telefony i tablety z system iOS i Android. Zapraszam do czytania!

Więcej informacji można znaleźć tutaj

04 12 20137 grudnia (w sobotę) o 13:00 w Warszawie

W najbliższą sobotę, o 13:00 będę gościem Targów Turystycznych w Warszawie. Targi odbywają się na Stadionie Narodowym. W trakcie prelekcji opowiem o Memoriale Piotrka, książkach, a głównie o tym - dlaczego robię to co robię :)

Spotkanie odbędzie się w sali LONDYN B.

A więcej informacji można znaleźć tutaj

Zapraszam serdecznie!