31 10 20131 listopada w kilku miejscach

1 listopada tuż po 7:30 będę gościem poranka w Radiu Czwórka, o 14:00 będę gościem TVP Info, a po 18 będzie można mnie usłyszeć w radiu PR 24.

29 10 201331 października o 18:00 w TVP 2, o 18:30 w Radio PIN, a o 21:40 w TVP Regionalnej

Zapraszam serdecznie do oglądania o 18:00 reportażu o Fundacji NAGLE SAMI w Panoramie, w TVP2, następnie o 18:30 będzie mnie można posłuchać na antenie radia PIN (w Warszawie na 102 FM, w internecie tutaj), o 21:40 będę gościem w programie "Echa dnia - komentarze" w TVP Regionalnej.

Zatem jeśli ktoś zastanawia się co robię i czemu nie piszę... Piszę, piszę... dużo piszę tylko nie na stronę... Jakoś nie wyrabiam się, ale jestem, żyję i działam :)

Do usłyszenia lub zobaczenia :)

 

16 10 2013po dzisiejszych wieściach...

Ujmę to tak...

W trakcie small talku zadałam pytanie absolutnie pasujące do rozmowy... no i przypadkiem dowiedziałam się takich rzeczy, że wniosek wieczorową porą mam mniej więcej taki: dopóki żyjemy wszystko w życiu można zmienić, odwrócić, naprawić. Dopóki żyjemy... a życie bywa ulotne.

Niby to wiem, ale dziś (ponownie) mnie ta wiadomość zaskoczyła, skłoniła do rozmyślań i do zachwytu deszczową, mglistą, jesiennie zgniłą Warszawą, każdą moją chwilą z chłopcami, życiem w korku, w samochodzie, w pracy, w fundacji, przy kawie z przyjaciółką...

Spieszmy się kochać ludzi... spróbujmy także wtedy gdy nie odchodzą... Bo życie bywa tak ulotne.

13 10 2013Trzynastego

Trzynastego wszystko, oj wszystko zdarzyć się może ;)

A czternastego to się będzie działo… ojoj… ;)

fot. Anna Bedyńska

 

08 10 2013jesienią zawsze

Jesienią zawsze zaczyna się szkoła...  to też, ale chodziło mi raczej o to, że jesienią wychodzi co roku wiele płyt zespołów, które lubię. Są też takie jesienie gdy wychodzą płyty zespołów, które uwielbiam. Tak jest właśnie w tym roku. 30 września wyszła nowa płyta Moby'ego, a ja jej wciąż nie mam!!! Kupiłam ją w sklepie internetowym na przedsprzedaży, tak aby mieć ją w dniu premiery i co? I co? i dwa dni po premierze dostałam wiadomość, że moje zamówienie nie może być zrealizowane!!! Groza! A do sklepu fizycznego iść mi się nie chce... No to nie mam. Kupiłam za to z sukcesem płytę akustyczną Skunk Anasie. A jak to się łączy z Moby'm?!? No tylko tak, że ci drudzy grali kiedyś przed Moby'm na Orange Warsaw... Byłam na tym koncercie ze względu na fakt wielbienia Moby'ego... (choć do koncertów nie nadaje się on zupełnie), w oczekiwaniu słuchałam Skin ze Skunk Anasie, a ona jest po prostu świetna (koncertowo też!). Ach co to był za koncert!!! Do dziś mam uśmiech dookoła głowy na wspomnienie :)

No i może (z prowadzeniem ciągu logicznego dziś u mnie słabo:) w oparciu o tamte wspomnienia - póki co - Skin akustycznie mi wystarcza i chwilowo nie muszę mieć najnowszej płyty Moby'ego... Kto wie... Słucham i słucham, a i jeszcze tego...

A jak w końcu dotrę do sklepu to wtedy będę słuchać tego na okrągło...

 

 

06 10 2013Dziś od 21 w Radio Plus

Dziś (6 października) od 21 na antenie radia Plus razem z Karoliną, z którą prowadzę Fundację NAGLE SAMI, będziemy opowiadać o działalności Fundacji, o planach, o tym co już udało nam się zrobić, o niedawno otwartym telefonie wsparcia 0 800 108 108, a po części także o życiu, doświadczeniach i dlaczego warto żyć dalej (mimo wszystko).

W Warszawie można słuchać na 96,5 FM, pozostałe częstotliwości można znaleźć tutaj

 

06 10 2013Wywiad w czasopiśmie Veronique

W najnowszym wydaniu magazynu internetowego Veronique można przeczytać wywiad ze mną o życiu, o Fundacji , o tym co robię i dlaczego...

Wywiad można znaleźć klikając tutaj

Zapraszam serdecznie!