27 11 201230 listopada w Szczebrzeszynie - pokaz slajdów

W piątek - 30 listopada o godzinie 19:00 - w Zamojskim Klubie Podróżników "Śródziemie" w Szczebrzeszynie przy ul. Słodkiej 1, w restauracji "Klemens" opowiem o swoich ostatnich podróżach, pisaniu książek, przygodach i o ciekawych towarzyszach podróży, tłem do opowieści będzie pokaz slajdów.


Więcej informacji tutaj

25 11 2012Vooooooo

W piątek, mój kolega Janusz, dołączył do fajnych chłopaków w... niebie. Wojciech Waglewski śpiewał dziś dla Stopy, myślę, że gdyby wiedział śpiewałby też dla Janusza... Chciałam inną piosenkę, ale po nocy znaleźć nie mogę...

Zatem ta... dobra na przyszłość... i moja ulubiona zresztą :)

Dobrej nocy!

25 11 201225 listopada w Trzeciej Stronie Medalu w radiowej Trójce

Dziś w programie "Trzecia Strona Medalu" w radiowej Trójce opowiem o Memoriale im. Piotra Morawskiego "Miej odwagę!". W Warszawie można słuchać na 98,8 FM, więcej informacji o częstotliwościach można znaleźć tutaj

Program "Trzecia Strona Medalu" gości na antenie od 17, do 19. Materiał o Memoriale będzie po 18. Zapraszam do słuchania!

Memoriał to program grantowy, w którym początkujący podróżnicy mają szansę wygrać pieniądze i sprzęt potrzebny do zrealizowania wyprawy marzeń. 26 listopada rusza już trzecia Edycja Memoriału. Wszystkich zachęcam do udziału lub do zapraszania znajomych do udziału. Więcej informacji o Memoriale znaleźć można tutaj

21 11 2012jesień

Lubię jesień. Jesienią wychodzą nowe płyty i problem jest tylko jeden - które wybrać, bo jednak wszystkich to... nie mam możliwości. Spędziłam znaczący kawałek życia z takim jednym, co mi kiedyś płyty kupował.

Gdy go zabrakło... pierwsza jesień była cicha, z czasem nauczyłam się, że można pójść samemu, samemu wybrać, że to wybieranie dla siebie to też może być wielka radość. No i... tak zostało, kupuję sama. Czasem tylko przypomnę sobie, że to była taka niepisana umowa między nami - ja czekałam, on kupował, ja byłam zaskoczona ;) i czekałam na kolejne wybory... Jesień, muzyka i... kawałek tego świata, co to już go nie ma.

W niedzielę idę na Voo Voo :)  juhu!

20 11 201220 listopada - po 15:00 w Radio Czwórka

Dziś - 20 listopada - tuż po 15:00 w Radiu Czwórka opowiadać będę o Norwegii.

Zapraszam do słuchania!

W Warszawie Czwórki można słuchać na 92, częstotliwości w Polsce można znaleźć tu, a w sieci można słuchać tu

 

18 11 201218 listopada o 16:45 w Superstacji

Dzisiaj o 16:45 w Superstacji opowiem o Fundacji NAGLE SAMI. Zapraszam do oglądania!

 

16 11 201217 listopada - od 11:00 na Warszawskich Targach Turystycznych

Już jutro od 11.00 do 11.45 podczas Warszawskich Targów Turystycznych, które odbywają się na Stadionie Narodowym opowiem o swoich podróżach, o zbieraniu materiałów do książki, o przygodach i ludziach, których spotkałam po drodze.

Pokaz nosi tytuł: "Małe wielkie podróże" - o podróżach bliskich i dalekich… najważniejsze, żeby było ciekawie.

Zapraszam serdecznie!

Do zobaczenia!

Pokaz odbiędzie się w sali LONDYN B

Więcej informacji tutaj

15 11 2012czy ja mam dość?

Od poniedziałku moje przyjaciółki fundacyjne wieszczą, że w końcu się zmęczę... 

Zmęczyłam się.

Przeczytałam dzisiaj fragment książki Anki Czerwińskiej o jej wyprawach na Dhaulagiri... Pięknie napisane, świetne i tak bliskie... za bliskie. Mój nastrój oddaje to zdjęcie, czorten, porterzy, ja i Dhaulagiri w tle... Dobrej nocy!

13 11 2012tak na chwilę

Ja dziś tylko tak na chwilę.

Zbieram się do napisania czegoś tu, tu, tu... od piątku.

Koncert - pomimo problemów z nagłośnieniem - cudny. Kazik schudł znacznie - moc do szarży ułańskich, śpiewów i opowieści wyraźnie wzrosła, widownia... no część się postarzała, ale przybyło też trochę takich z młodego pokolenia - co to jeszcze się nie wstydzą chodzić na wydarzenia kulturalne z rodzicami :)

No i co...

Lewe, lewe, loff, loff, loff, loff...

Eh, stare, dobre czasy... choć wieczór po koncercie był właśnie taki za jakim zdarza mi się tęsknić.

A tak poza tym, to po tych wywiadach na gazeta.pl i w Obcasach - duuużo się dzieje. To może ja odpocznę:)

Dobrego wieczoru! A Dorocie - zdrowia! Niech przestanie boleć to co boleć przestać nie chce:(

 

09 11 201210 listopada - w Wysokich Obcasach i radiu TOK FM o 15:00

Już dziś zachęcam do przeczytania wywiadu ze mną, który ukaże się w jutrzejszym dodatku do Gazety Wyborczej - czyli w Wysokich Obcasach.

Tuż po 15:00 będzie można mnie dodatkowo posłuchać na antenie radia TOK FM - w Warszawie na 97,7.

Częstotliwości innych miast tutaj

Można też słuchać on-line tutaj

Będzie się działo :)

08 11 2012O NAGLE SAMI na gazeta.pl

O mojej Fundacji NAGLE SAMI opowiadam w wywiadzie na gazecie.pl - zapraszam do poczytania tutaj 

Wywiad ukazał się dziś... zatem jeszcze ciepły :)

 

 

04 11 2012Koncertowa jesień

Koncertową jesień uważam za otwartą! A reszta niech na jakiś czas pozostanie tajemnicą ;) Zdradzę tylko, że śpiewała Kasia Nosowska, i Adam Nowak z Raz, Dwa, Trzy i Lao Che, i jeszcze kilku innych - wspaniałych - było fajowo :)

Dobranoc!

A nie... jakie dobranoc? Jeszcze Minimax :)

 

 

02 11 2012szybko...

Szybko leci ten długi weekend, w niedzielę powiem, że... za szybko :)

Wczoraj ciut pracowałam, dziś pracowałam w pracy i uzupełniałam dalej stronę fundacji... jutro robię sobie wolne od wszystkiego poza rowerem z chłopakami i różnymi przyjemnościami rodzinno-przyjacielskimi. Muszę odpocząć, odsapnąć, boję się napisać, że muszę się ponudzić.. ale właściwie to chciałabym umieć się nudzić. Ja niestety mam z tym problem. I wcale nie chodzi mi o to, że jestem tak interesująca, że nie mam jak się ze sobą nudzić... NIE! Chodzi mi o to, że ja nie potrafię lub inaczej mam problemy z wyluzowywaniem, odpuszczaniem i nudzeniem właśnie... bo przecież jak jest się samotną matką, to zawsze - ZAWSZE - jest coś do zrobienia. Jutro z całą pewnością szans na nudzenie się nie mam, ale kto wie... może w niedzielę... ;)

Uzupełniłam zakładkę "media o mnie", zatem jeśli ktoś ma ochotę wysłuchać wywiadu ze mną z 1 listopada (czyli z wczoraj, o poranku:) to zapraszam do zakładki "media o mnie" Miłego słuchania!

Polecam lekturę tekstu autorstwa mojej przyjaciółki poczytać można tutaj www.miejodwage.pl